Komandos formavimas

Komandos formavimas

Komandos formavimas tai geriausias pasirinkimas norint kokybiškai ir prasmingai praleisti laiką su kolegomis. Tokių renginių tikslas – puoselėti komandos dvasią, skatinti tarpusavio supratimą ir sudaryti darbuotojams sąlygas gerai praleisti laiką ir ilgam pasisemti gerų įspūdžių, motyvuojančių efektyviam darbui. Renginiai yra puiki galimybė suburti visus darbuotojus, atnaujinti ir sustiptinti ryšius.

vidiniai mokymia

Renginiai skatina darbuotojų motyvaciją. Dalyvavimą juose darbuotojai neabejotinai įvertina kaip vadovų padėką ir paskatinimą už darbą.

Renginio programa, užduočių intensyvumas parenkami ir derinami pagal grupės pobūdį ir renginio tikslus. Motyvaciniame renginyje ypač siekiama, kad kiekvienas dalyvis renginį įvertintų kaip asmeninį paskatinimą už gerą darbą ir lojalumą organizacijai.

Renginio dalyviai veikia komandoje, susiduria su iššūkiais, varžosi ir geriau atsiskleidžia, pažįsta ir skatina vieni kitus. Priklausomai nuo numatytų renginio tikslų ir dalyvių, parenkamos užduotys sukuria lengvas, o kartais sudėtingas, netikėtas situacijas.

Renginio dalyviai veikia komandoje, susiduria su iššūkiais, varžosi ir geriau atsiskleidžia, pažįsta ir skatina vieni kitus. Priklausomai nuo numatytų renginio tikslų ir dalyvių, parenkamos užduotys sukuria lengvas, o kartais sudėtingas, netikėtas situacijas. Po užduočių programos, ramus pasibuvimas prie židinio su barbekiu, pirtis ir bendra vakaronė harmoningai užbaigia įspūdžių pilną motyvacinį komandos formavimo renginį.

Populiaru integruoti motyvacinį komandos formavimo renginį su švente, mokymais aktualia tema, kūrybine sesija, naujų įgūdžių lavinimu ir turininga veikla. Motyvaciniai komandos formavimo renginiai gali vykti ir patalpose, ir lauko sąlygomis.

Dirbame su įvairiomis grupėmis: nuo kelių asmenų iki keleto šimtų žmonių. Bendradarbiaujame su SPA centrais, poilsio namais, kaimo turizmo sodybų šeimininkais, kitų paslaugų tiekėjais.