KARJERA

KŪRYBINĖS SESIJOS PRIVATIEMS ASMENIMS

    „Išmokau nebijoti atsiverti, pamąstyti apie emocijas, jausmus. Tai daryti namuose, esant nerimui, pykčiui, liūdesiui." Vida
    „Patiko dirbti nepažintoje grupėje ir nors dalelę atrasti kitus žmones." Jolanta
    „Nežinojau, kad smagu piešti, patiko kiti žmonės ir kurti kartu, įdomus, ramus užsiėmimas." Povilas
    „Puikiai praleidau laiką." Vigilija
  „Supratau, kad žmonėms to reikia, kad lengviau išgyventi stresą. Būtų gerai praktikuoti meno terapiją įmonėse." Agnė


    KŪRYBINĖS SESIJOS
- tai pasimatymas su savimi: savęs pažinimas; emocijų išraiškos forma; meditacija – kelionė į savo vidų; susitikimas su kitu; naujo pasaulio įžvalgos; ugdymas/is ir gydymas/is. Meno terapijos, Teta gydymo (ThetaHealing®), Esminės transformacijos, mentalinių ir emocinių schemų perprogramavimo technikų bei relaksacinių, koncentracinių ir meditacinių praktikų pagrindu parengtos teminės patyriminių praktikų programos. Rezultatai: padeda pažinti save, kitus ir pasaulį; išmokti naudotis savo intuicija, pasinerti į alfa ir teta sąmonės būsenas, rasti ryšį su savo vidumi bei kūrybine energija, valdančia viską, kas egzistuoja; išmoko rasti savo elgesį, reakcijas, jausmus, kurie labiausiai nepatinka ar kenkia ir duoda įrankius jiems transformuoti; atskleidžia neribotus vidinius išteklius, leidžiančius išgyventi sunkumus ne tik nenukentėjus, bet ir tampant išmintingesniais bei stipresniais; suteikia būtinas priemones sužadinti savo gyvenime teigiamiems pokyčiams bei tapti geriausia savo asmenybės versija; dovanoja gerą savijautą, vidinį pilnatvės ir vientisumo pojūtį. Pritaikomos visiems, pagal jų poreikius ir lūkesčius..

     Meno terapija
Meno terapeuto ir kliento bendra veikla, skirta visuminiam (fiziniam, psichiniam ir dvasiniam) žmogaus augimui ir sveikatinimui/si, naudojant menus, kūrybos procesą ir psichoterapinius santykius. Integruoja menų (dailės, muzikos, balso, poezijos, žodžio, šokio, judesio, kūno, dramos, performanso, žaidimų) medicinos, psichologijos, psichoterapijos, specialiojo ugdymo ir socialinio darbo disciplinų atitinkamus žinių ir praktikos aspektus. Rezultatai: pojūčių-emocijų-minčių-jausmų sujungimas, įgalinantis keistis elgseną ir tuo pačiu asmenybę bei jos gyvenimą ir likimą; "plyšio" tarp vidinio ir išorinio „Aš“ mažėjimas, suteikiantis gerą savijautą, pilnatvės ir vientisumo pojūtį; emocinio intelekto vystymasis, savęs ir kito pažinimas, kūrybingumo augimas, vidinis išsilaisvinimas, gebėjimas gyventi atvira siela, nebijant susižeisti. Tinka visiems – tiek turintiems rimtų kūno, psichikos ar dvasios problemų, tiek norintiems geriau pažinti save ir kitus, išsivaduoti iš streso ir jo padarinių, ar tiesiog atsipalaiduoti, atitrūkti nuo kasdienybės, gerai praleisti laiką. Viskas ko reikia – skirti šiek tiek laiko sau ir atsiduoti kūrybiniam procesui.
    Esminė transformacija
Pokalbis su savo pasąmone – nuostabi gydanti kelionė į savo esmės gelmes. Pozityvus transformuojantis procesas paremtas atitinkamais NLP (neurolingvistinio programavimo) sričių atradimais ir dvasinėmis žiniomis. Rezultatai: vidinės savimonės ugdymas: išmoko rasti savo elgesį, reakcijas, jausmus, kurie labiausiai nepatinka ar kenkia ir duoda įrankius jiems transformuoti; rasti stiprų ir išradingą savąjį „Aš“ – mūsų pačių neišsenkantį šaltinį; gera savijauta bei vienovės pojūtis; ryšys su aukštesne palaikančia jėga. Tinka visiems, norintiems transformuoti nepatinkančias ar net kenkiančias savo dalis (potyrius, reakcijas, jausmus ar elgseną) ir patirti vidinį pilnatvės ir vientisumo pojūtį.
    Teta gydymas (ThetaHealing®)
Energinis gydymo metodas. Tai meditacinis procesas, sukeliantis fizinį, psichologinį ir dvasinį gijimą. Taip pat gali būti panaudotas asmeniam ugdymuisi, siekiant susikurti geriausią savo asmenybės ir gyvenimo versiją. Paremtas pagrįstais moksliniais kvantinės fizikos, neurologijos, neurobiologijos bei genetikos duomenimis ir tikėjimu visa apimančia ir visa kuriančia Aukštesniąja jėga (Kūrėju/Šaltiniu/Dievu/Kvantiniu lauku). Rezultatai: įsitikinimų ir jausmų, sukeliančiu ligas keitimas; mokėjimas pasinerti į teta sąmonės būseną ir susijungti su kūrybine energija, valdančia viską, kas egzistuoja; pokyčiai visuose lygmenyse: fiziniame, mentaliniame, emociniame ir dvasiniame; tikrųjų mūsų galimybių atskleidimas. Tinka visiems, neneigiantiems esant aukštesnei sąmonei (Šaltiniui, Visa, kas yra Kūrėjui, Kvantiniam laukui).
    Meditacinės praktikos
Padeda atsipalaiduoti, susijungti su savo pojūčiais, vidiniu „Aš“. Veda į vidinę transformaciją, grąžinančią tikrąją savo esatį. Hatha joga. Jogos mokymai, asanos, pranajama, relaksacija, koncentracija, meditacija. Tinka visiems.
    Mokymai
Mokomoji programa tėvams ir globėjams: „Padėk savo vaikui“. Norintiems padėti vaikui užaugti pilnaverčiu visuomenės nariu, išmokti jį suprasti, rasti bendrą kalbą (tinka esant sveikiems ir turintiems specialiųjų poreikių vaikams, paaugliams ir jaunuoliams). Tėvams, globėjams, šeimos nariams, specialistams, dirbantiems su vaikais, paaugliais ir jaunuoliais.
Mokomoji programa „Sveika gyvensena“.
Mokomoji programa „Sveika mityba, svorio sureguliavimas, ideali išvaizda ir savijauta“.

  

Daiva Kišūnaitė
Meno terapeutė,
holistinio ugdymo ir
Teta gydymo praktikė
(ThetaHealing®)

Tel.+37062041228, daivadbk@gmail.com

="

„Jeigu jūs negyvenate atvira siela, reiškia jūs iš viso negyvenate“

Dr. Joe Dispenza

VISOS TEISĖS SAUGOMOS. © 2016 M.