KARJERA

        

    KŪRYBINĖS SESIJOS - tai naujų galimybių atskleidimas ir naujų požiūrių atradimas, streso padarinių pašalinimas, savęs pažinimas, susitikimas su kitais, atsipalaidavimas, meditacija, naujos patirtys ir įžvalgos.
  REZULTATAI: asmenybės integracija, kūrybinis mąstymas, pasitikėjimas, nauji bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, naujas, kūrybiškas požiūris į situacijas, puiki daro atmosfera.      
  

    KŪRYBINĖS SESIJOS VADOVAMS

       SKIRTA: vadovams, norintiems būti savo sėkmės gyvenimo šeimininkais.

    Žinome, kad intuicija dažnai padeda žmonėms apsisaugoti, taip pat ji yra ir didžiausių žmonijos laimėjimų, sėkmingiausių verslo pasiekimų iniciatorė. Ji kalba, tarnauja mums kiekvieną akimirką, stengdamasi realizuoti mūsų siekius mažiausiai sąnaudų reikalaujančiu ir greičiausiu būdu. Geriausios idėjos ateina atsipalaidavus, kuomet suaktyvėja dešinysis smegenų pusrutulis, atsakingas už įkvėpimą, kūrybą, nuojautą. Kaip išmokti "girdėti" savo intuiciją? Kaip pasirinkti ir realizuoti norus begalinių galimybių lauke? Kaip spręsti problemas ir planuoti ateitį, žvelgiant iš aukščiausios perspektyvos? Kaip visuomet turėti jėgų, išvengti streso, jaustis jaunatviškai, žvaliai, pakiliai?
Kūrybinės sesijos - visuminė žmogaus dvasinio augimo veikla, skirta fizinės, psichinės ir dvasinės sveikatos stiprinimui, panaudojant kūrybinės saviraiškos procesus, terapinę kūrybinių santykių atmosferą ir meditacines technikas. Kūrybos sesijos padeda susikurti ar atstatyti sveiką gyvenseną ir darną vadovo gyvenime, rasti ryšį su intuicija, pasąmone.
    Tereikia šiek tiek laiko skirti sau ir atsiduoti kūrybiniam procesui. Jūs tai galite - išbandykite!

    KŪRYBINĖS SESIJOS DARBUOTOJAMS

      SKIRTA: dirbantiems su klientais, darbe patiriantiems daug įtampos specialistams.

    Geras darbuotojas, bendraujantis su klientu, turi būti atviras ir nuoširdus, spinduliuoti šilumą ir pasitikėjimą. Tačiau dažnai tokie darbuotojai patiria nemažai įtampos ir streso, pervargsta emociškai ir gali prarasti reikiamas psichologines savybes, savo žavesį, o kartais ir sveikatą. Kūrybinės sesijos atstatys ir palaikys Jūsų darbuotojų gerą savijautą bei puikią atmosferą darbe, suteiks galimybių giliau pažinti save ir kitus, įgyti naujų bendravimo ir saviraiškos įgūdžių. Darbuotojai išmoks geriau naudotis savo prigimtinėmis asmenybės galiomis: intuicija, kūrybišku bendradarbiavimu su skirtingais žmonėmis ir klientais, suras daugiau dvasingumo kasdieninėje veikloje. Be to, kūrybinė veikla darbuotojams padės atsipalaiduoti, pailsėti dvasiškai po darbo, leidžiant pačiai pasąmonei tarsi nejučia išspręsti susikaupusias problemas ir įgyti naujų patirčių.
    Tai ypatinga ir naudinga dovana Jūsų darbuotojams.

    KŪRYBINĖS SESIJOS KOMANDOS FORMAVIMUI

      SKIRTA: įstaigos, įmonės personalui, skyriui arba darbo grupei.

Kūrybinės sesijos – puikus būdas rasti pačių įvairiausių ir skirtingiausių asmenybės elementų darną tiek savo viduje, tiek santykiuose su kitais. Kūrybinė saviraiška leidžia pamatyti ir atskleisti geriausias, pozityviausias savo savybių integracijos grupėje galimybes bei jas išbandyti saugioje kūrybinio žaidimo atmosferoje, o išbandžius - realizuoti darbo aplinkoje ir gyvenime. Be to, kūrybinės sesijos leis giliau pažinti save ir kitus, įgyti naujus saviraiškos, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, išmokti naudotis savo prigimtine kūrybine galia ir intuicija. Suteiks progą naujas patirtis panaudoti bendroje veikloje, atrasti drąsos ieškoti ir keistis, pakylėtumo, dvasingumo, vidinės ir išorinės darnos, atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką, leidžiant pasąmonei pasimokyti pačiai.
  Kūrybinės sesijos komandos formavimo renginiams suteikia naujumo ir naudingų patirčių, kurias sudėtinga įgyti kitais komandų formavimo renginiuose įprastai taikomais būdais.

  

Vizija tampa tikra tik tada, kai pažvelgi į savo širdį. Kas žiūri į išorę, tas tik svajoja, o kas pažvelgia vidun, prabunda.

K. G. Jungas

Jūsų pasiteiravimai
ir atsiliepimai

VISOS TEISĖS SAUGOMOS. © 2016 M.